יום ראשון, 17 במאי 2009

הנה אני מתחילה...
תמונות, קישורים, מפות, שיקופיות...ומה לא, הכל נכנס בשבעה מפגשים. האם ניתן לעכל כמויות כאלה של עזרים, ולעשות עם זה משהו מיידי? בשבילי הכל בא לאט. הנה מחר אני מסיימת את הקורס, וזה לא רק הקורס אגב, זה היציאה מארבע קירות הספרייה החוצה לעולם הגדול, לא להאמין שרק בשנה שעברה התחלתי להתעניין בקורסים.
זה המפגש המעניין בין ספרניות (ספרנים עדיין לא) שדנות על תחומי עניין משותפים, היכרויות עם ספריות שונות משלנו ואינסוף מידע "עסיסי" על הנאותינו, "מצוקותינו" וחוויותינו עם הקוראים ויש הרבה...
אז הנה מחר אני מסיימת את הקורס, ומה הספקתי לעשות? לרשום כמובן את כל הכלים שיגאל הקנה לנו, (אע"פ שהוא הפציר בנו לא לרשום, לפני שמקשיבים), אבל הצלחתי גם להקשיב וגם לרשום. וטוב שכך, כי עומס השבועות האחרונים לא אפשר לי ליישם הרבה. אבל הנה אני מתחילה, יום לפני הסיום, מתלהבת ומעלה תמונות ב"Flickr" , משלימה קישורים של כל חברותי לקורס, מוסיפה תחומי עניין נוספים לבלוג, חוקרת את Google ופשוט מתלהבת מחדש ממה שאפשר למצוא שם, שמעתם על Google Insight ? ועל Google Trends? אתם פשוט לא מאמינים, זה אדיר. אני דואגת לשדרג לי את לוח השנה ל -Calendar של Outlook.


אה... וכמובן החתימה, איך אפשר בלי חתימה יפה מקושרת יפה שתתנוסס על כל מייל חדש שאני שולחת. רגע, לא סיימתי, השבוע אני עוד צריכה לפתוח את GoogleReader על מנת ליהנות ממידע שמגיע ישירות אליי, ורק בשבילי, בעזרת RSS Feed על מה שאני הכי אוהבת לקרוא. גם אתם יכולים, ידעתם שזה כ"כ פשוט?
גם אני לא לפני חודשיים... מה אומר לכם? עולם ומלואו

3 תגובות:

  1. הי זיוי ,
    כתבת מקסים כל הכבוד!
    אולי אבוא לבקרך בספריה כשאגיע להורים ...

    השבמחק
  2. שרה, חסרת לנו אתמול, חבל שנגמר הקורס, צריך עוד ארגז כלים ב', בכייף בואי, אשמח

    השבמחק